O násOur story

Restaurace U Kulináře

Naše restaurace se nachází v blízkosti radnice a je umístěna ve středu náměstí Míru v historickém centru města Domažlice. Město Domažlice patří k starobylým městům v ČR. Restaurace se skládá ze dvou poschodí, v přízemí se nachází bar a výčep s kapacitou 38 míst, v poschodí restaurace s kapacitou 45 míst. Dále také sezóní předzahrádka s kapacitou 24 míst.

V podkroví objektu nabízíme možnost ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích. Hostinské pokoje U Kulináře jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC, sprchovým koutem, TV a posezením v pokoji. Snídaně, obědy a večeře si můžete vychutnat v naší restauraci. Parkování je možné přímo na náměstí za poplatek.

Celá restaurace má dostupnou free wifi sít, přijímáme platební karty a stravenky SODEX, TICKET. Před restaurací je dostupné parkování. Pořádáme oslavy narozenin, párty, narozeninové večírky a svatební hostiny. Telefonické rezervace přijímáme až od 14.00 hodin, u nás si můžete zarezervovat Váš stůl kdykoli z pohodlí domova. Potvrzení o rezervaci vám přijde na Váš email.


Marek Beck, šéfkuchař